Polub nas na Facebook
Zobacz Stronę Dnia: Same dobre pomysły świąteczne

Zwiń/rozwiń

Same dobre pomysły świąteczne

Stworzona przez Clos Brothers

Świąteczna strona zaprojektowana przez Clos Brothers

WWW: http://www.closbrothers.pl/wesolych-swiat/

3.7 

O nas

Celem serwisu jest zebranie w jednym miejscu niebanalnych i najlepiej zaprojektowanych stron internetowych w Polsce. Promowanie głównie polskich stron jest tym, co odróżnia serwis od jego zagranicznych odpowiedników. NajlepszeWWW.pl kładzie duży nacisk na integrację z portalami społecznościowymi - Facebookiem, Twitterem i Google+.Co można robić na stronie NajlepszeWWW.pl?


Witryna daje użytkownikom szereg ciekawych możliwości. Każdy odwiedzający może zaproponować adres strony, która go zainspirowała. Następnie kandydatura ta oceniana jest przez zespół moderatorów. Strony, które spełniają wstępne kryteria trafiają do działu Propozycje. Oceniane są przez internautów i zbierają głosy. Strona, która uzyska minimum punktowe, które w tej chwili wynosi 50 głosów zostaje Stroną Dnia. Użytkownicy mają możliwość oceniania, komentowania i polecania poprzez portale społecznościowe swoich ulubionych Stron Dnia. Raz w miesiącu wybierana jest Strona Miesiąca na podstawie najwyższej średniej z oddanych głosów.Droga Twojej strony do tytułu Strony MiesiącaJak oceniamy strony


Na wynik każdej Strony Dnia składają się 4 czynniki. 3 z nich (usability, design i social media) oceniane są przez moderatorów strony, którzy przyznają odznaczenia w tych trzech kategoriach. Strona może uzyskać takie odznaczenie jeśli wyróżnia się w danej dziedzinie. Czwarte kryterium czyli ocena internautów polega na głosowaniu internautów na ich ulubioną stronę.

REKLAMA

Tu może być Twoja reklama

55 000 odsłon miesięcznie

Skontaktuj się z nami